Konsultavimo kaina

Konsultacijos kaina psichologinės pagalbos kabinete – derinama individualiai. Kartu su psichologu aptarsite, koks laikas konsultacijoms Jums būtų tinkamiausias ir kaip dažnai atvykti. Psichologas Jums papasakos apie būdus, kuriais galėsite įsitraukti į patiriamų problemų, Jums sunkių gyvenimo situacijų tyrinėjimą ir siekti Jums svarbaus palengvėjimo.

Svarbu apsvarstyti

Psichologinio konsultavimo kaina yra vertinama ne tik pinigais. Be jų yra labai svarbus asmeninis Jūsų laikas, kurį paskirsite konsultacijoms ir Jūsų pastangos, kurias įdėsite kalbėdamasis su specialistu, padėdamas jam Jus suprasti. Kreipiantis į psichologą svarbu įsitraukti į pagalbos procesą ir bendradarbiauti jame. Tam prireikia ir psichologo, ir kliento pastangų.

Psichologas savo darbu skiriasi nuo mokytojo ar trenerio: jis gali pamokyti ar patarti, tačiau svarbiausias jo tikslas – kartu su klientu ieškoti atsakymų į klientui svarbiausius klausimus. “Kas man kelia vidinį skausmą”, “Kaip šis skausmas randasi mano gyvenime”, “Kaip su juo išbūti”, “Kaip galėčiau skausmą palengvinti” – klausimai svarbūs daugeliui klientų. Dirbant kartu, galima siekti atsakymų į Jums svarbiausius klausimus.