Šiuo metu vyksta žiemos grupė moterims, norinčioms subalansuoti kūno svorį. Norėdamos užsiregistruoti pas psichologę asmeniniai konsultacijai, užpildykite kairėje esančią formą.

origas2

Grupė bus Jums naudinga, jeigu:

 • Turite viršsvorio ir norėtumėte jo atsikratyti;
 • Esate linkusi dažnai persivalgyti, o kartais nieko nevalgyti;
 • Esate linkusi nuolat kramsnoti;
 • Pastebite, jog valgote tuomet, kai esate apimta emocijų (nerimo, įtampos, nuobodulio);
 • Dažnai norite ypatingų produktų (būtent to šokolado);
 • Pavalgius jaučiatės kalta;
 • Norite pradėti sveikai maitintis.

Grupėje dalyvės mokysis:

 • Kaip susidaryti racionalų tikslo siekimo planą ir jį vykdyti
 • Naudingų įgūdžių metant svorį
 • Geriau suprasti savo emocijas, jausmus, pojūčius ir juos išsakyti

Grupės vedėja:

Reda Rizgelytė – Viskontienė, Lietuvos psichologų sąjungos narė, Vilniaus priklausomybės ligų centro psichologė, klinikinės psichologijos kvalifikacinį magistro laipsnį įgijo Vilniaus universitete. Plačiau apie psichologę >>

Kursą sudaro:

1) 10 praktinių grupinių užsiėmimų, vykstančių vakarais kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 1 val. 45 min., grupėje paprastai būna nuo 4 iki 12 žmonių.

2) Dvi individualios konsultacijos – viena prieš užsiėmimus ir viena pabaigus visą kursą. Konsultacijos trukmė 1 val.

Kaip vyksta priėmimas į grupę?

Prieš grupinius užsiėmimus, kiekviena dalyvė turės atvykti į individualią konsultaciją su psichologe. Jos metu bus aptariami patiriami sunkumai, ar ši grupė gali būti naudinga juos sprendžiant bei galimi alternatyvūs sunkumų sprendimo būdai. Pirmosios konsultacijos metu nusprendus, kad kursas netinka ir radus alternatyvių sunkumų sprendimo būdų, už ją mokama kaip už pirminę individualią konsultaciją – 49 lt. Kitais atvejais konsultacijos kaina įeina į bendrą kurso kainą. Jeigu po konsultacijos dalyvė apsisprendžia grupę lankyti, ji per keletą dienų turėtų sumokėti pusę arba visą kurso kainą. Taip garantuojama vieta grupėje.

Kokio amžiaus moterys susirenka į grupę?

Grupė skirta suaugusiai bet kokio amžiaus moteriai. Ankstesnėse grupėse jauniausiai dalyvei buvo 28m., vyriausiai  – 70m., (vidutinis amžius nuo 30m. iki 50m.).

grupe5

Kas vyksta užsiėmimo metu?

Užsiėmimų metu grupės dalyvės visų pirma mokosi. Mokytis galima iš simbolių (kai skaitome knygą, klausome skaitomos paskaitos) ir mokytis iš savo patirties (kai patys ką nors atliekame). Mokymasis iš patirties atmintyje išlieka gerokai ilgiau. Grupės dalyvės kiekvieno užsiėmimo metu išgirsta trumpą pranešimą tam tikra tema (pvz., apie valią, įpročių formavimasi ir pan.(mokymasis iš simbolių)), kita užsiėmimo dalis visuomet skiriama praktiniams įgūdžiams formuoti (pvz., dėmesingo valgymo, savo motyvacijos vertinimo, tam tikro planavimo ir pan.(mokymasis iš patirties)).

Tarp užsiėmimų visuomet naudinga praktikuotis savarankiškai, kad seminaro metu išmokti ar išgirsti dalykai nepasimirštų, todėl grupės dalyvės pasirenka, kokiu intensyvumu nori judėti ir atlieka užduotis savarankiškai namuose. Užduotys visada praktinės ir skirtos priartėti prie tikslo – subalansuoti kūno svorį.

Kur ir kada vyks užsiėmimai bei kokia jų kaina?

Grupės užsiėmimai vyksta Vilniuje, miesto centre.

Planuojama grupės pradžia 2014 m. lapkričio 25 d., o pabaiga vasario 10d. užsiėmimai vyks kartą per savaitę (antradienio vakarais). Dėl didžiųjų žiemos švenčių gruodžio 30d. užsiėmimas nevyks.

Viso kurso kaina – 479 Lt.

Registracija ir informacija

Užsiregistruoti galite užpildę žemiau esančia formą, parašydami laišką elektroniniu paštu info@psichologiniskonsultavimas.lt arba paskambinę telefonu +37065012794.

Ankstesnių grupių dalyvių atsiliepimai

 • Man grupė buvo naudinga visų pirma tuo, kad išmokau “susigaudyti” savo jausmuose. Dar labai nemažai sužinojau, kaip galima valdyti save. Atsikračiau pačio blogiausio įpročio nuolatos ką nors kramsnoti. Bet svarbiausia, kad kiekvieną savaitę gali pasikalbėti apie savo sunkumus su kitomis moterimis, atsipalaiduoti po darbų. Emilija
 • Atbėgus vakarais po darbų buvo malonu atsipalaiduoti ir vis ką nors naujo sužinoti. Tikrai daugiau supratau apie valią ir emocinį valgymą. Dabar gerokai geriau suprantu save. Visada maniau, kad esu iš tų, kurios nevalgo, kai jaučia įtampą, bet pasirodo valgau, kai nuobodu. Dėka praktinių užduočių pastebėjau, kad ne visada valgau tai, kas man iš tiesų skanu, atradau kitų prastų įpročių (kurie nepadeda siekti tikslo). Mokiausi padėti sau tų įpročių atsikratyti, net pertvarkiau visą namų erdvę. Planą, kaip pasiekti tikslo ir atsikratyti kilogramų turiu, palaikymo komandą – taip pat, tad belieka toliau eiti tuo pačiu keliu. Jurgita
 • Po grupės pradėjau kitaip mąstyti, dabar ieškau, ką galiu padaryti, kad sau padėti, o ne įrodinėju, kad niekas negali to padaryti. Buvo gera susitikti tuos tris mėnesius, su kitomis „likimo sesėmis“, labai trūks šių susibėgimų vakarais. Jaučiausi suprasta ir priimta, o ir svoris po truputį ėmė kristi. Esu pilna vilties, žinių ir mokėjimų, labai visoms ačiū. Arūnė
 • Pirmiausia tai man patinka tas, kad susirenka žmonės, turintys panašią problemą. Jei kartais apima jausmas, kad visi normalūs, o tu kažkoks kitoks, tai šioje grupėje supranti, kad esi ne vienas pasaulyje :). Man asmeniškai buvo labai įdomi informacija apie įpročių keitimą, norų meditaciją, mažų įvykdomų užduočių sau išsikėlimą ir jų laikymąsi. Teorinių žinių užtaisą gavau tikrai gerą. Taip pat pati pradėjau po truputį keisti mitybos įpročius. Jūsų veiklą grupėje galima būtų apibūdinti kinietiška patarle: prašančiam reikia duoti ne žuvį, o meškerę. Taigi, meškerę gavau, tik žuvauti kol kas ne visada užtenka tyro noro :). Ačiū Jums labai. Goda

Naudingi straipsniai: